Szanowni Państwo,

do naszej imprezy pozostało zaledwie już tylko kilka dni. Wolnych miejsc jest już coraz mniej, dlatego zachęcamy do jak najszybszego wysyłania zgłoszeń. Znajdziecie je w zakładce „Do pobrania”. 

Podczas imprezy gwarantujemy – jak co roku rozstrzygnięcie konkursu dla Wystawców w pięciu kategoriach na: najciekawszy produkt do ogrodu, najciekawszy produkt ekologiczny, najpiękniejszy kwiat wiosenny, najpiękniejszy krzew, najpiękniejsze drzewko. 

Dla Klientów tradycyjnie przygotowujemy mnóstwo dodatkowych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych: koncerty zespołów: Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary, „Manijôcë”, Luzzbluzz, warsztaty florystyczne, pokazy akrobatyki zapaśniczej, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek, zwierzątka z balonów, pokazy ratownicze Państwowej Straży Pożarnej i Policji. Gwarantujemy również możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce, a na ochotników czekać będą dwa rowery Blender Bike, służące do wykonania orzeźwiających i zdrowych koktajli owocowych. Nie zabraknie również swojskiego chleba, smalcu, pysznych, świeżych drożdżówek, wędlin, serów, miodów, produktów pszczelich, miodów pitnych, a także szerokiej oferty rękodzieła artystycznego i strefy gastro.

uprzejmie informujemy, że wjazdówki dla Wystawców będą gotowe (do odebrania) od czwartku (9 maja) w pokoju nr 8.

Do zobaczenia!!!